INDUSTRIÁLNĚ POETICKÝ VEČÍREK REBEŠOVICE - 12. 6. 004

Okamžik, Čvachtavý lachtan, Kašpar von Urbach, a hlavně: MARKANTNÍ ÚBYTEK MECHANICKÝCH KRTKŮ !!!

Zpočátku se zdálo, že pařbičce poblíž Brna nebude přát počasí. Cestou jsem zmokl že jsem se málem posral. Ale nakonec bylo hezky, a aspoň nebyla jasná, a tedy kurevsky studená noc.

Prý šlo o něčí narozky. Nebo to snad zosnoval Milan. Nebo to byly dozvuky kampaně do Evropského hyperkory.. ee, teda chtěl jsem říct parlamentu. No sešla se elita jihomoravských sklepů, pivnic a úřadů práce, a k nim i několik zahraničních hostů, např. z kraje Hlízovského.
Tak už nejsem nejmladší soplí příznivec. Velesopel si může mnout velevous při pohledu na důslednou kulturní výchovu mládeže
Mladí i staří se mohli rozehřát poslechem boskovických Okamžiků, kterým záhy vypadl proud. Nevím proč, ale v Rebešovicích se elektřína přivolává pokřikem "Havranéé"
Publikum se nenechalo vyvést z míry a navzory ČEZu neumřelo. Ani Prcek ne."
Happyend je tu. Proud (pokaždé) znovu naskočil, a navíc přišel Pošťák. Nezvonil sice ani jednou, zato mnohokrát pil. Budiž maskotem..
pan obchodník a pan hudebník
poslední okamžiky kapely Okamžik
Čvachtavý lachtan na tom byl s proudem stejně blbě, a navíc ještě poněkud nezaujal. Ale to spíš proto, že se všichni těšili a šetřili na závěr. Ke cti lachtanově nutno dodat, že i při výpadku šťávy houževnatě hrál co mu ploutve stačily. Upřímně, když byli bez proudu, tak se mi ta jejich hudba děsně líbila. S proudem to bylo na ohluchnutí
Snímeček z kuloárů - mimochodem, pan točící se během večera ukázal být velmi neurvalým, což zvlášť vzhledem k jeho funkci dost zamrzí
Kategorii překvapení tentokrát obsadili kašpaři z Urbachu - byli vážně dobří, nekecám..
Pan Fousatý, pan Zvučný a paní Paparazzová
A je to tady! Největší pódiová onanie od dob desetiletých fanynek Michala Davida! Hlízovští psychulenci - Markantní úbytek mechanických krtků! Tentokrát dostáli i svému názvu, poněvadž jich byla jen asi polovina oproti zvyklostem, čili, vešli se na pódium i se svými pošahanými nástroji. A protože přijeli jen jedním autem bez vozíku, byly i nástroje poněkud úsporné - buben z pračky a torzo věšáku, a víc už skoro nic, jen nějaký bordel co se válel kolem. Krtků bylo tak málo, že si dokonce přizvali na perkusní pomoc i mediálního producenta, Velesopla a penězoměnce Fida, vše v jednom balení i s plnovousem zdarma.
WARNING: Don´t try this at home! Copyright: Hlízov the village, 1862. Kdo to nepožil, ten nepochopí