SPODNÍ PROUDY no. 05 - 11. 12. 004

Kapela Sobola, Ylo Africký Slon, čistě teoreticky i Ú. N. P.

náhlody jsou zmenšené na pětinu (pro statistiky: to je dvacet procent)

Uhodily mrazy, a to je čas na další sezónu spodního proudění. Dlouho očekávaná akce nakonec trochu zklamala - návštěva nic extra, a závěr byl vyloženě divný. Ale stejně to stálo za to. A kdo tam nebyl (a bylo jich takových hodně), dobře mu tak..

Na úvod pár snímků ze života hmyzu. Po nákupu v oblíbeném Fidově Nakladatelství a Vykladatelství se čtenáři zažírali do fungl nového čísla časopisu Dno, tak jako kdysi mladí pionýři do nového Čtyřlístku..

Nejdřív (ale stejně zas až v devět) šla s kůží a rudou košilí na trh známá a oblíbená Kapela Sobola, tentokrát posílená o externího člena - kytaristovu maminku v publiku. Její názor na produkci však nebyl zaznamenán..

Pro nejoddanější fanynky (a možná i někderé fanoušky) Kapely Sobola přinášíme snímek Boba V. Vrátníčka ve formátu téměř plakátovém - 1113 krát závratných 1347 pixelů!

269 kB

Není důvod nevěřit zmínkám, že K. S. toho večera podali jeden ze životních výkonů. Jak je ale vidět, někteří návštěvníci to přijímali velmi filozoficky.

Dokonce i jindy celkem netečný Sekáč (existuje podezření, že na koncertech obvykle spí a hraje na playback) se tentokrát vybičoval k nevídaným pohybovým kreacím

Vratný Bob a Rudý Sob

Obětujte Helenu Vondráčkovou!

zvukařské záhlučí

Ylo Africký Slon byla kapela, o které měla většina návštěvníků poněkud zkreslený obraz. Totiž na poslední Krákor přijel pouze šéf Jim, který se se svým provizorním projektem Fyzické Osoby nesmazatelně zapsal do paměti všech návštěvníků, kteří si byli schopní vůbec něco zapamatovat. Teď jsme měli konečně možnost slyšet i zbývající sloní nástroje, nejen Jimovu slavnou air-guitar. Ale upřímně řečeno, už to nebyla taková prdel. Ale koule to mělo..

Blicí nástroje jsou u Afričanů bohatě zastoupeny. Příležitostně za ně sedá i klávesák..

Na závěr měla hrát ještě populární undergroundově-popová sebranka v bílých pláštích - tedy Ú. N. P. Podivnou shodou zmatku, policajtů, neochoty a jánevímčeho ještě nakonec nehráli. Teda aspoň myslím. Po asi hodinovém čekání co teda bude jsem nakonec vyfotil mně neznámého trubače a šel si po svých..